Fotografické služby

Tehotenské fotenie

Fotenie sa skladá z niekoľkých častí. Samostatné fotenie maminky na bielom pozadí, následne v boho spálni a vo finálnej časti sa k nám pridáva otecko porpípade detičky.

Cena 80.00 eur

NewBorn fotenie

Ponúkame novorodenecké fotenie, ktoré je vhodné pre bábätká od 6 týždňov v domácom prostredí našej spálni. Fotenie prebieha v 3 etapách 

Cena 120.00 eur

Smash the Cake fotenie

Ponúkame narodeninové  SMASH THE CAKE fotenie u náš v štúdiu :) Tortičky vieme zadovážiť a vytvoriť k vašim službám :) Cena zahŕňa tortu aj fotenie. 

Cena 150.00 eur

Rodinné fotenie

V základnej cene je fotenie na jednofarebnom pozadí. Fotenie sa dá kombinovať s narodeninami, alebo iným tematickým fotografickým zážitkom :) 

Cena 70.00 eur

Veľkonočné fotenie

Ponúkame veľkonočné fotenie u náš v štúdiu :) Krásne tematické rodinné fotografie, ktoré sú ideálne na tlač pohľadníc či kalendára. 

Cena 70.00 eur

Vianočné fotenie

Vianočné fotenie v modernom foto-štúdiu, kde na Vás bude čakať množstvo krásnych pozadí, rekvizít či oblečenia pre deti. 

Cena 70.00 eur

Halloweenske fotenie

Halloweenske fotenie u náš v štúdiu s rôznou fantasy tematikou. Harry Potter, Star Wars, Princess Disney kútik s rekvizitami.

Cena 70.00 eur

Cosplay Fotenie

Cosplay tematické fotenie vhodné pre začiatočníkov, ale i pokročilých Cosplayerov. Scéna sa plne prispôsobuje kostýmu.

Cena 100.00 eur

Svadobné fotenie

Ponúkame svadobné fotenie od A po Z v okolí BA. Príprava nevesty, odobierka, obrad, gratulácie, program, večerná zábava do polnoci. Vzhľadom, že každá svadba je jedinečná :) Je ponuka individuálna.

Cena od 500.00 eur

Biznis fotenie

Medzi naše fotografické služby patrí aj biznis fotenie. Fotografie a koncept fotografií si dohadujeme dopredu telefonicky, aby sa Vám hodili do Vašej pracovnej prezentácie či životopisu.  Fotíme aj externe na dohodnutom mieste. 

Cena 70.00 eur

Darčeková poukážka

Najkrajší darček je zážitok, ktorý pretrvá. Wonderland studio preto ponúka aj darčekové poukážky na všetky druhy rodinného či tematického fotenia, ktoré sú platné neobmedzene a dajú sa kombinovať s ostatnými službami.

Cena 100.00 eur

Prenájom štúdia

Štúdio o rozlohe 120m2 na prenájom pre malé i veľké projekty. K prenájmu je technika značky FOMEI, softboxy, Oktabox, papierové jednofarebné pozadia, tematické rekvizity a mnoho ďalšieho. Šatňa na prípravu.

Cena 35.00 eur na hodinu